Кубок Харкова зі спортивних танців дістався п’ятьом учасникам

Жанна Титаренко  |  Понеділок, 3 грудня 2012, 19:44
За Кубок Харкова боролося понад 200 учасників. Танцювали ча-ча-ча, вальс і джейф. Найбільше нагород вибороли вихованці танцювальних клубів «Спорт-Данс», «Парадіс», «Грація», «Кураж», «Натхнення», «Силует».

Боротьба за Кубок Харкова розпочалася з додаткового конкурсу: Федерація любительських спортивних танців України проводила кастинг на краще виконання танцю ча-ча-ча. Переможців у різних вікових категоріях нагороджували кубками Федерації.

Однак багато дітей та їх батьків мали претензії до правил відбору або ж були засмучені своїми поразками. Частина дітей плакали і довгий час не могли налаштуватися на участь у наступних змаганнях.

Боротьба за Кубок Харкова була досить серйозною. Учасники змагань танцювали ча-ча-ча, вальс і джейф. Танцювали парами і по-одному. Переможців визначали в особистому заліку, командно і, звісно ж, кращі пари у різних вікових категоріях.

Тож Кубок Харкова вибороли: Олександр Шатохін  та Марія Савина  (категорія 3 – 5 років, клуб «Спорт-Данс»), Арсеній Стебличенко  та Маргарита Русецька  (6 – 8 років, «Силует»), Вадим Ртищев  та Єлизавета Халєєва  (9 – 10 років, «Силует»), Юрій Киргизов  та Дарія Жидких (9 – 11 років, Престиж-клуб УІПА) і ця ж пара виборола кубок у категорії 11 – 12 років.

Усі призери в особистому заліку та пари, які вибороли ІІ і ІІІ місця отримали дипломи й медалі.

Кубками Харкова також нагородили кращих тренерів із спортивних клубів «Спорт-Данс», «Парадіс» (І місця у командному заліку), «Грація», «Кураж», (ІІ) «Натхнення», «Силует» (ІІІ).

Кубок Харкова організували та провели працівники Харківської Державної Академії Культури, кращі тренери і танцюристи міста Харкова. Головним суддею був Андрій Клімов, більшість організаційних клопотів на себе взяла член суддівської колегії за Кубок Харкова Лариса Левченко.