«Ми – українці!». До Дня незалежності буде презентований новий арт-проект

Четвер, 18 серпня 2016, 08:00
З 18 серпня по 3 вересня 2016 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» можна буде побачити арт-проект «Ми - Українці!», присвячений 25-ій річниці Незалежності України.
«Ми – українці!». До Дня незалежності буде презентований новий арт-проект

Сьогодні в галереї можна буде познайомитися з великим культурним зрізом сучасного українського образотворчого мистецтва. На виставці будуть представлені роботи авторів з різних міст України, виконані в різних стилях, напрямках і техніках.

«Актуальною для виставки є проблема самоідентифікації не тільки в межах країни, а й у європейському і світовому контексті. Такий вільний формат дозволить з різних сторін репрезентувати творчість українських художників, і без будь-яких обмежень показати їх індивідуальне бачення себе в Україні і України в собі», – сказано в анонсі.

Урочисте відкриття виставки - 18 серпня о 17.00

Під час роботи виставки відбудеться низка культурологічних заходів:

25 серпня о 17:00 - лекція з культурології з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Біблії. Старий Заповіт. Буття. Частина 2». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Н.В.

26 серпня о 17:00 - лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Предмет в мистецтві, взаємодія знаків», тема: «Образи в живопису і графіці харківського художника Олександра Жолудя». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.

30 серпня в 17:00 - лекція з історії мистецтв з циклу лекцій «Простір і час українського мистецтва (XIX - ХХ ст.)». Тема: «Сучасне мистецтво України. Частина 3 - Куратори і проекти». Лектор - мистецтвознавець Пухарев В. В.

2 вересня в 17:00 - творча зустріч з авторами арт-проекту «Ми - Українці!»

comments powered by HyperComments