Ярославський подякував Порошенку і Світличній за відновлення роботи ХТЗ

П'ятниця, 6 січня 2017, 11:32
Про це повідомили у компанії
Ярославський подякував Порошенку і Світличній за відновлення роботи ХТЗ

Група DCH наводить коментар свого власника і президента  Олександра Ярославського, який так оцінив цю подію: «Сьогодні радісний день в історії ХТЗ - у нас з'явилася можливість почати все процеси, необхідні для запуску виробництва. Я вдячний Президенту України за допомогу у розблокуванні роботи заводу, а губернатору Харківської області за послідовну підтримку наших зусиль у цьому напрямку.

Зі свого боку, я, як інвестор ХТЗ, націлений на те, щоб, незважаючи на всі накопичені проблеми, забезпечити ритмічний виробничий процес. Ми виводимо робітників в цехи, мобілізуємо інженерно-технічний персонал, і починаємо налагоджувати повноцінну діяльність. Нам доведеться відвойовувати ринки збуту, відновлювати технологічний потенціал і господарські зв'язки, модернізувати виробництво. Це серйозний фронт робіт, тому з першої хвилини сьогоднішнього дня ми почали займатися вирішенням цих завдань».
Згідно з планом відновлення виробництва, сьогодні на роботу виходять співробітники ХТЗ, що безпосередньо залучені до підготовчих процесів, на чолі з генеральним директором підприємства Андрієм Ковалем.

Нагадаємо, що раніше голова ХОДА Юлія Світлична написала у своєму блозі на фейсбуці.

"З завтрашнього дня відновлює роботу ХТЗ. Ситуація з підприємством була непроста, але після особистого втручання в це питання Президента України вона вирішена. Підприємство починає роботу. Відновлення промислового виробництва на Харківщині - наш пріоритет".

До цього група DCH Олександра Ярославського офіційно повідомила про початок процесу придбання додаткової кількості акцій ПАТ «Харківський тракторний завод» (ХТЗ) у розмірі 29% статутного фонду. Йдеться про пакет, який до недавнього часу мав намір сформувати австрійський інвестор Зігфрід Вольф для досягнення цільової структури власності. За домовленістю сторін умови придбання даного пакета є конфіденційними.

comments powered by HyperComments