У місті почали компенсувати відсотки за теплими кредитами

Четвер, 20 квітня 2017, 18:08
Програма почала діяти у Харкові з березня 2017 року
У місті почали компенсувати відсотки за теплими кредитами

Найчастіше харків'яни беруть кредити на придбання енергозберігаючих вікон та балконних дверей, на придбання обладнання і матеріалів для робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, на придбання радіаторів водяної системи опалення, опалювальних котлів.

126 перших позичальників отримають компенсацію  у розмірі облікової ставки Національного банку України, яка на 1 квітня становить 14% річних. На ці цілі місто спрямує понад 14 тис. 600 грн. Всього банками за даною програмою було видано кредитів на суму близько 4,5 млн грн.

Міською радою підписано договори про взаємодію до 2020 року з «Укргазбанком», «Державним Ощадним банком України», «Державним експортно-імпортним банком України» та «ПриватБанком». 

Також в місті діє програма для ЖБК та ОСББ, яка передбачає компенсацію тіла кредиту у розмірі 20% на енергозберігаючі заходи: утеплення фасадів, ремонт систем опалення, встановлення приладів обліку тепла, заміну вікон на металопластикові тощо.

Як раніше писала «Справжня Варта», Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк підписали договори з ХОДА про обслуговання "тепліх кредитів".

За підрахунками, виділених коштів у розмірі 6500,0 тис. грн на її реалізацію у 2017 році буде достатньо для гарантування виплат 3500 фізичним особам з боку області, що дасть можливість стимулювати населення до впровадження енергоефективних заходів. У кінцевому результаті це дозволить фізичним особам скоротити витрати на споживання енергоносіїв, - відзначив  начальник Управління паливо-енергетичного комплексу ХОДА Олексій Белоцький,  коментуючи цю подію.

comments powered by HyperComments