Росія - агресор: рішення депутатів Харківської облради
Четвер, 9 квітня 2015, 12:25
Депутати Харківської облради сьогодні, 9 квітня, на 35 позачерговій сесії, визнали Росію країною-агресором.
Як повідомляє «Восточний Дозор», за ухвалення такого рішення проголосували 99 депутатів облради.
Нагадаємо, харківські активісти пікетували будівлю Будинку рад на Сумській перед сесією з вимогами визнати Росію країною-агресором.

Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments