На Харківщині загинули люди, потрапивши до люку каналізації (фото)
Четвер, 30 липня 2015, 11:15
З якою метою вони спустилися під землю невідомо. Мова йде про чотирьох мешканців Харкова, які потрапили у каналізаційний колектор та загинули у ньому.
Про це пишуть користувачі соцмереж.
За інформацією очевидців, чотири чоловіка один за одним спустилися у люк на вулиці Ямській і швидко загинули.
Рятувальники та медики приїхали на місце трагедії негайно, однак людей не врятували.
Усі четверо отруїлися метаном, повідомили правоохоронці.
Пізніше було з’ясовано, що каналізацію вирішили почистити працівники автомийки, яка розташована поблизу. Однак, коли вони спустилися у шахту колектора, відразу померли. Потім двоє місцевих вирішили їм допомогти, однак теж задихнулися від газу та загинули на місці.
Судова медекспертиза встановлює точну причину гибелі людей.
Міліція відкрила кримінальне провадження – умисне вбивство.
.jpg)

.jpg)
ФОТО h.kharkov
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments