На Одеській сталося ДТП за участю патрульної служби
П'ятниця, 11 грудня 2015, 13:09
Дорожня пригода трапилася 11 грудня близько сьомої години ранку. Було збито жінку.
За свідченням очевидців, аварію дуже швидко оформили за паперами. За півгодини на місці пригоди вже нікого не було. Люди, які були свідками дтп, припускають, що жінка перебігала шлях в недозволеному місці або на червоне світло За словами користувачів пабліку «Харьков LIVE», на Одеській постійно пішоходи переходять на червоне світло дорогу, навіть бігають. Люди не дотримуються правил дорожнього руху.

Фото Харьков LIVE
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments