Четверте у новому році «мінування» у Харкові. Шукали вибухівку у міськраді (фото)
Середа, 20 січня 2016, 17:08
Уперше у Харкові телефонний анонім повідомив про "замінування" мерії.
Загалом же це третє замінування у Харкові у 2016 році. Перший раз вибухівку шукали у школі №53, вдруге - на станції метро «Пролетарська», втретє – в ХОДА. Сьогодні на черзі була міськрада. Анонімний дзвоник надійшов правоохоронцям о 15:40. До місця ймовірного "замінування" відразу прибули спеціалісти. Біля входу мерії чергували правоохоронці, карети швидкої та рятувальники. Кернес, мер міста, облишив будівлю на час перевірки, інші чиновники були на своїх місцях.


Спеціалісти перевіряли будівлю протягом сорока хвилин, підозрілих предметів знайдено не було.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments