Пільгові квартири для сімей учасників АТО нададуть по вул. Ньютона

П'ятниця, 2 грудня 2016, 16:09
Про це розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович
Пільгові квартири для сімей учасників АТО нададуть по вул. Ньютона

«За результатами першого засідання комісією з розгляду та формування переліку об’єктів житлового будівництва для воїнів АТО  погоджено для участі у Програмі два житлові будинки в місті Харків по вул. Ньютона, забудовником яких є ПАТ «Трест «Житлобуд-1». Цінова пропозиція забудовника по цих об’єктах коливається в межах 9100 – 9700 грн за квадратний метр житла», - повідомив директор департаменту.

Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла на 2016-2018 роки. Усього за період дії Програми планується виділити 32,5 млн грн з обласного бюджету.

Нагадаємо, що на найближчому засіданні чергової сесії обласної ради, скоріше за все, буде розглянуто питання про виділення 6,5 млн грн державної підтримки для реалізації програми цього року. На підтримці цього питання наполягає голова ХОДА Юлія Світлична.

«За результатами першого засідання комісією погоджено для участі у Програмі два житлові будинки в місті Харків по вул. Ньютона, забудовником яких є ПАТ «Трест «Житлобуд-1». Цінова пропозиція забудовника по цих об’єктах коливається в межах 9100 – 9700 грн за квадратний метр житла», - повідомив директор департаменту.

Михайло Рабінович відзначив, що фахівці департаменту щоденно зустрічаються з представниками фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та громадськими об'єднаннями ветеранів АТО. Уже затверджено склад робочої групи, яка веде процедуру акредитації житлових будинків, що подаються для участі у Програмі.

«Наразі кілька будинків вже акредитовано - готуються наступні. Близько 60 сімей оформлюють необхідні документи. Люди зараз обирають квартири. У першу чергу, це члени сімей воїнів АТО, які були переведені з окупованих частин Донецької та Луганської областей, - розповів Михайло Рабінович. – У цілому бажаючих взяти участь у Програмі більше – близько 200 сімей, але однією з умов є наявність на цільових рахунках покупців 60% коштів від вартості житла. Інші 40% перераховує фонд. Тому під цей, перший, фінансовий транш, швидше за все, потраплять приблизно 20 сімей учасників АТО».

Також директор департаменту додав, що активні учасники програми зможуть заселитися у власне житло вже в лютому - березні наступного року.

 

 

 

comments powered by HyperComments