Світлична доручила дорожнім та рятувальним службам області перейти у стан підвищеної готовності до негоди

П'ятниця, 12 січня 2018, 16:56
Юлія Світлична доручила всім службам регіону підготуватися до ймовірного погіршення погоди.
Світлична доручила дорожнім та рятувальним службам області перейти у стан підвищеної готовності до негоди

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Мова про це йшла сьогодні, 12 січня, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головував на ній віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Необхідність у проведенні такого заходу виникла через погіршення погодних умов.

Юлія Світлична зазначила, що 18-20 січня за прогнозами синоптиків ймовірне погіршення погодних умов, яке може стати причиною аварійних ситуацій на дорогах та в господарській сфері.

«Всі відповідальні служби мають провести аналіз готовності техніки та всіх матеріалів, необхідних для збереження якості дорожнього полотна. Також потрібно забезпечити формування груп мобільного реагування на аварійні ситуації, які можуть виникнути на лініях електропередачі, системах теплопостачання, та надавання інших послуг населенню», - акцентувала голова ХОДА, звертаючись до учасників наради.

Юлія Світлична зауважила, що протягом останніх років служби, які відповідають за життєзабезпечення Харківської області, демонструють злагодженість та координацію дій при ліквідації надзвичайних ситуацій.

«Це, зокрема, дало нам змогу два роки поспіль в умовах снігопадів не перекривати рух дорогами державного значення, - зазначила керівник області. - Щоб і надалі уникати негативних наслідків стихії, всі служби мають перейти у стан повної готовності до реагування на погіршення погодних умов».

Раніше губернатор Харківщини Юлія Світлична казала, що у випадку погіршення погодних умов кожен з керівників на місцях несе особисту відповідальність за формування та забезпечення роботи бригад, які в разі необхідності оперативно реагуватимуть на пориви ліній електропередачі та пов’язані з ними скарги місцевих жителів.

comments powered by HyperComments