Шахраї видають себе за помічників перших осіб Головного управління ДФС в Харківській області

Вівторок, 7 лютого 2017, 12:38
Про це повідомили податківці
Шахраї видають себе за помічників перших осіб Головного управління ДФС в Харківській області

За їхніми словами, зафіксовано відразу два схожих випадка.

У першому невідомий, який видавав себе за помічника начальника ГУ ДФС в Харківській області Миколи Рибакова, подзвонив  на одне з харківських підприємств. Чоловік залишив контактний телефон (095) -373-81-20, за якими підприємці могли поговорити з псевдоначальніком фіскальної служби області. Коли директор фірми зателефонував за вказаним номером, йому відповів чоловік, який представився Рибаковим Миколою Володимировичем, який попросив у підприємців 1500 доларів США, які нібито необхідні для столичних перевіряючих.

В цей же день вже до іншого харківського підприємства в телефонній розмові звернувся чоловік, який представився заступником начальника ГУ ДФС в Харківській області Андрієм Бежановим. Використовуючи ту ж схему, на цей раз шахраї вимагали від керівництва кампанії 10000 грн., які сприяли б непроведенню перевірки підприємства.

У ДФС радять в разі отримання подібних дзвінків не піддаватися на подібні провокації, а звертатися в правоохоронні органи, до чергової частини оперативного управління ГУ ДФС в Харківській області - 706-14-76, або в управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС в Харківській області - ( 095) 356-72-72, (068) 356-72-72.

comments powered by HyperComments