Харків'яни заслуговують на фінал Кубку України з футболу, - Світлична

Вівторок, 22 листопада 2016, 14:20
Харківська губернаторка вважає, що в місті є вся необхідна інфраструктура для проведення матчу та одне з найкращих футбольних полів.
Харків'яни заслуговують на фінал Кубку України з футболу, - Світлична

 

Сьогодні, 22 листопада, очільниця Харківської ОДА Юлія Світлична провела робочу зустріч з обраним напередодні президентом Харківської обласної федерації футболу Євгеном Красніковим, повідомили в прес-службі ХОДА.

Керівник регіону позначила першорядні та стратегічні завдання, які необхідно вирішувати спільно керівництву області та федерації футболу.

«Я - за розвиток харківського футболу та футболу в Харкові, - підкреслила Юлія Світлична. - Від вас я чекаю системної роботи, тому що в цілому організація та проведення футбольних заходів у Харківській області останнім часом була більш хаотичною, ніж стратегічною та плановою. Нам необхідно налагодити системну роботу з розвитку дитячого та юнацького футболу, а також проведення заходів з популяризації цього виду спорту в Харківській області».

Глава ХОДА зазначила, що, завдяки співпраці з Федерацією футболу України, до Харкова вдалося повернути великий футбол. 15 листопада на стадіоні «Металіст» пройшов перший за три роки міжнародний матч за участю національної збірної. Але на досягнутому керівництво регіону зупинятися не має наміру.

«Я буду боротися за право проведення фінального матчу Кубка України з футболу саме в Харкові, - повідомила Юлія Світлична. - Тому що вважаю, що Харків гідний. Тому що вважаю, що в Харкові для цього є необхідна інфраструктура. Тому що вважаю, що в Харкові - одне з найкращих футбольних полів. І тому що вважаю, що харків'яни заслуговують на те, щоб за три роки знову побачити фінал у нашому місті. Зараз - це завдання номер один. Усі сили потрібно спрямувати на цю роботу. Якщо потрібно буде взяти участь у дорадчому засіданні ФФУ з відбору міст, я готова буду це зробити особисто».

Євген Красніков висловив упевненість, що за підтримки керівництва області домогтися проведення фінального матчу Кубка України саме в Харкові - більш ніж реально.

«Ми докладемо максимум зусиль і будемо боротися. Харків у футбольному плані - це місто № 1, і він заслуговує на проведення такого матчу, - зазначив президент обласної федерації футболу. - Я зроблю все від мене залежне для того, щоб у Харкові футбол розвивався. Я багато років працюю в футболі, зараз є директором національної збірної. Думаю, ми можемо з вами обговорити й можливість проведення в Харкові матчів молодіжної збірної України. У майбутньому, можливо, за допомогою ФФУ в Харкові буде відкрито найбільший центр, який буде готувати молоді кадри для харківського футболу та національної збірної. За вашої підтримки ми зможемо надати поштовх розвитку футболу».

comments powered by HyperComments