Харків'янин Олександр Белінський здобув медалі всесвітньої Універсіади

Середа, 1 лютого 2017, 23:33
Харківський спортсмен уже встих стати дворазовим чемпіоном Всесвітньої зимової Універсіади, котра наразі триває у казахському місті Алмати.

В Універсіаді беруть участь близько 2000 студентів з понад ніж 55 країн світу, які борються за медалі в 12 зимових видах спорту. Україну представляє 61 спортсмен, в тому числі і студенти харківських вишів.

За підсумками перших трьох днів змагань на рахунку українців – одна срібна та три бронзові медалі. З них дві «бронзи» здобув харківській сноубордист, студент Харківської держакадемії фізкультури та спорту Олександр Белінський, який посів треті місця в паралельному гігантському слаломі та гігантському слаломі.

У «бронзовому фіналі» паралельного гігантського слалому Сашко випередив поляка Міхала Новачика, а у боротьбі за третє місце в гігантському слаломі переміг Владислава Хурамшина з потойбічної країни.

Змагання зі сноуборду на Універсіаді тривають. Попереду у чоловіків – боротьба ще за три комплекти медалей.