Харків’янка Катерина Табашник перемогла на легкоатлетичному турнірі в Фінляндії

П'ятниця, 14 липня 2017, 13:31
Міжнародні змагання «Joensuu Games», золоту медаль яких у стрибках у висоту здобула харків’янка, відбулись 12 липня.

Катерина Табашник стартувала з висоти 1.75м, яку подолала з першої спроби. Потім також впевнено взяла 1.79м та 1.83м, повідомляє Справжня Варта.

Наступна висота 1.86 підкорилася харківській спортсменці з третьої спроби, але цього вистачило, щоб стати переможницею турніру, адже найближча конкурентка – представниця Угорщини Барбара Сзабо, яка посіла друге місце, стрибнула лише на 1.79м. Бронзову нагороду завоювала Катерина Красовська з Австрії.

Медаль Катерини Табашник стала єдиною, яку здобули українські атлети на цьому турнірі, зазначають в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.