Харківські спортсмени успішно виступили на заключному етапі Кубка Європи з дзюдо

Вівторок, 29 серпня 2017, 15:41
Їх результат - золото і дві бронзи

Змагання пройшли у Румунії серед спортсменів до 21 року, - повідомляє «Справжня Варта»

Єдину золоту медаль для України виборов представник Харківського спортивного товариства «Динамо» Сергій Крівчач. У ваговій категорії до 81 кг він здолав суперника з Македонії та двох дзюдоїстів з Ізраїлю, а у фінальній сутичці переміг Роланда Гоза з Угорщини.

Бронзовими призерами стали Євген Вегера і Олександр Духневич, які завоювали медалі у ваговій категорії до 100 кг.

Зазначимо, ці змагання стали одним з етапів формування і підготовки збірної команди України до юніорського чемпіонату Європи (15-17 вересня пройде в Словенії), а також до юніорського чемпіонату світу (18-22 жовтня буде приймати Хорватія).

Як раніше писала «Справжня Варта», Дімітрій Тімченко непогано виступив у Парижі на чемпіонаті світу.

Його результат - п'яте  місце у боротьбі греко-римського стилю у ваговій категорії до 98кг

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».