Харківські спортсмени здобули перемогу на ветеранському чемпіонаті світу з самбо

Неділя, 29 жовтня 2017, 11:32
У грецькому місті Салоніки відбувся всесвітній чемпіонат самбо серед майстрів, в якому взяло участь 270 спортсменів з 18 країн.

Харків’яни Костянтин Ананченко та Георгій Манучарян здобули золоті медалі на чемпіонаті. Загалом, українські спортсмени здобули 8 золотих, 7 срібних та 14 бронзових нагород. Ананченко став чемпіоном світу серед ветеранів у віковій категорії 35-39 років у вазі до 82 кг. У фінальному двобої він переміг росіянина Сергія Березовця.

У віковій категорії 60-64 роки у вазі понад 100 кг перемогу здобув харківський самбіст Георгій Манучарян. Друге місце в цій категорії посів також українець Володимир Іваненко. У медальному заліку збірна України посіла друге місце. Перше було за російськими самбістами, а замкнули трійку найсильніших збірних представники Казахстану.

Як повідомляла «Справжня варта», нещодавно в Лісопарку відбулися українські змагання з велокросу. Пі час чемпіонату харківські велосипедисти завоювали 8 золотих, 8 срібних та 5 бронзових медалей.