Харків'яни змусили росіян слухати гімн України

Понеділок, 27 листопада 2017, 22:45
Завдяки збірній команді з акробатичного рок-н-ролу в Москві прозвучав гімн України.

На Кубку світу харківські пари зайняли всі три призових місця – такого не було з 2005 року. Збірна команда України зайняла весь п'єдестал Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу серед ювеналів, який відбувся 25-26 листопада в Москві.

У турнірі взяли участь понад 1000 спортсменів з 20 країн. Збірну України представляли спортсмени з Харкова та Павлограда.

Володарями Кубка світу в категорії «ювенали» стали харків'яни, чинні чемпіони світу Максим Манжос та Олександра Шамрай. Це вже їхній третій виграний Кубок світу.

Срібними призерами стали харківські спортсмени Олександр Цвєтков і Кіра Грохова, а бронзовими - павлоградці Олексій Брова і Владислава Марчук.

10 найсильніших пар світу замкнули харків'яни Денис Гурін і Таїсія Кириченко.