Харківські паралімпійці поповнили медальну корзину збірної України

Понеділок, 12 березня 2018, 13:01
12 березня на зимових Паралімпійських іграх, які проходять у південнокорейському Пхьончхані, харківські спортсмени поповнили медальну корзину збірної України сріблом та бронзою в лижних гонках.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

"Срібло" здобула Оксана Шишкова. Вона прийшла другою під час перегонів у вільному стилі на дистанції 15 кілометрів. Тренер-гайд спортсменки - Віталій Козаков. Чемпіонкою у цій дисципліні стала спортсменка з Білорусії Світлана Сахненко. На Паралімпіаді Оксана завоювала вже другу срібну медаль, першу спортсменка здобула у змаганнях з біатлону.

Ще одна харків`янка Людмила Ляшенко посіла третє місце у змаганнях стоячи серед жінок з ураженням опорно-рухового апарату. Людмила теж отримує другу нагороду під час цієї Паралімпіаді. Першу "бронзу" вона взяла також у біатлоні.

Нагадаємо, у перший день Параолімпійських ігор харківські спортсмени здобули три нагороди.

Також повідомлялося, що 10 березня у Південній Кореї стартували Параолімпійські ігри. Збірну України будуть представляти 33 спортсмени. Шестеро з них є мешканцями Харкова.