Харків'янка здобула четверту медаль на Паралімпіаді-2018

Середа, 14 березня 2018, 10:40
На рахунку спортсменки Оксани Шишкової вже є четверта медаль.

Сьогодні, 14 березня, в рамках Параолімпійських ігор в Пхьончхані пройшли змагання зі спринту в лижних гонах. На них Шишкова посіла третє місце та стала власницею бронзової медалі.

Під час фіналу жіночого спринту серед спортсменів з вадами зору Оксана Шишкова показала результат гайдомтат 4:45.6 та посіла третє місце. Золота медаль дісталася білоруській спортсменці Світлані Саханенко. Вона випередила харків’янку на 15.7 секунд.

Оксана Шишкова стала першою українською спортсменкою, яка здобула нагороду в даному виді змагань. А щодо самої харків'янки, то для неї ця медаль вже четверта на цьогорічних Параолімпійських іграх. За день до цього Шишкова здобула золоту медаль. Крім того, в неї вже є два "срібла".

Загалом, на рахунку українських спортсменів  вже є 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових нагород. Тепер українська збірна посідає третє місце в медальному заліку.