Слайдер на главную

12:39
23 січня в Харківській обласній філармонії відбудеться концерт «Музичний сторітелінг» Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest, який розпочне цьогорічну концертну діяльність оркестру.
10:58
Новорічні та різдвяні свята кожен українець має зустріти за святковим столом разом зі своєю родиною, у гарному настрої та обов'язково разом з деревом.
13:06
Освітяни зібрали такий перелік і зробили з нього мапу-пазл.
19:23
Сезон продажу новорічних ялинок – у самому розпалі. У ДП «Жовтневий лісгосп», що на Харківщині, розповіли, де і як законно придбати новорічну ялинку.
20:19
Педколектив разом із батьками учнів НВК «ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ» б'ють на сполох: найстаріший у Харкові за часів Незалежної України ліцей вже четвертий рік поспіль зазнає низку спроб щодо агресивного захоплення закладу з боку двох із 6-ти своїх засновників.
21:12
Повернути радість в освіту — із таким завданням із 7 до 18 грудня 2021 року відбудеться Національний EdCamp для радості «Тримай п’ять, освіто!».
23:06
Під Харковом збудують гірськолижну трасу, на якій можна буде кататися цілий рік.
12:30
636 сертифікатів EUR.1 видано українським виробникам у жовтні.
19:12
Першу премію Міжнародного конкурсу диригентів імені Артуро Тосканіні, який проходив 23 жовтня в Італії, виборов Віталій Алексейонок, головний диригент оркестру Мюнхенського університету, новий арт-директор фестивалю KharkivMusicFest.
00:48
Біля багатоквартирних будинків у селищі Великий Бурлук Харківської області створено резервний резервуар водопостачання.