Поміряємся споживчими корзинами?
Надія Анатольєва | Вівторок, 7 квітня 2009, 15:07
Британський уряд офіційно включив оптичні носії Blu-ray високої чіткості в споживчу корзину для своїх громадян.

Окрім Blu-ray, до технологічного сегменту британської споживчої корзини також увійшли DVD-фільми, інтернет-підписка, MP4-плеєр, абонентська підписка на супутникове телебачення і телеприставка Freeview.
У Бюро національної статистики Великобританії, що склало даний список, сказали, що «сучасні тенденції в області споживчих технологій вплинули на вміст корзини». Примітно, що з цієї корзини видалили прокат звичайних DVD-дисків, а також MP3-плеєри.
Серед інших товарів в споживчій корзині британського громадянина можна побачити котячий корм, сливи і курку-гриль. Для порівняння, в українській споживчій корзині корму для домашніх тварин взагалі немає. Немає в ній і розділу, що стосується технологічних товарів і послуг.
Матеріали за темою:
27 березня 2017
05 березня 2017
22 лютого 2017
29 січня 2017
20 жовтня 2016
09 травня 2016
comments powered by HyperComments