Чи варто робити щеплення, зокрема, БЦЖ?

Жанна Титаренко  |  Понеділок, 15 березня 2010, 20:32
У весняний період, коли в організмі не вистачає вітамінів і поширені гострі респіраторні інфекції, лікарі починають доводити про необхідність щеплення проти туберкульозу. Враховуючи склад самої вакцини ( 8*106 життєздатних одиниць бактерій бичачого туберкульозу, та консерванти, що містять високотоксичні речовини - ртуть, алюміній, феноксиетанол, формальдегід), треба реально оцінювати, яким чином все це впливає на здоров’я.
Чи варто робити щеплення, зокрема, БЦЖ?

Останні дослідження, особливо стосовно ртуті та алюмінію, доводять, що ці речовини куди небезпечніші, ніж вважалося раніше, особливо для імунної системи немовляти.

Асоціації батьків дітей, хворих на аутизм, стверджують, що саме ртуть спричиняє розвиток цієї хвороби. Раптове зростання захворюваності на аутизм припало на введення в медичний річний календар щеплень від гепатиту В та гемофільної палички, що різко збільшило кількість введеної немовлятам ртуті.

Як це не парадоксально, ніхто ніколи не робив досліджень, які б довели безпечність введення токсичних речовин у складі вакцин немовлятам.

Крім того, у процесі виробництва вакцини можуть бути заражені (контаміновані) різноманітними мікроорганізмами (віруси, мікоплазми, амеби, бактерії). В тому числі і такими, про які сьогодні нічого не відомо. Тому не існує відповідних технологій очищення від вищезгаданих утворень.

Проникаючи в організм у неприродний спосіб, через ін'єкцію, ці мікроорганізми можуть вбудовуватися в геном клітин, спричиняючи згодом їх ракове перетворення.

Приклад: сотні тисяч доз поліовакцини в середині минулого століття було заражено мавпячим вірусом SV-40, який тепер виявляють в пухлинах людини; при цьому вірус знаходять не лише у тих, хто свого часу отримав щеплення, а й у їхніх дітей.

Незаангажоване вивчення статистики показує, що смертність від хвороб, від яких покликані захищати щеплення, ще до введення самих щеплень зменшилась в сотні, а захворюваність - в десятки разів.

Класичний приклад «перемоги над натуральною віспою за допомогою щеплень» є водночас класичним прикладом маніпуляції зі статистикою. Хвороба почала різко йти на спад у зв'язку з покращенням санітарних умов. Там, де широко практикувалися щеплення, епідемії віспи не тільки не зменшувалися, а навпаки частішали і призводили до ще більшої кількості жертв (Англія, Італія, Японія, Філіпіни).

Натомість, такі хвороби, як чума, холера, малярія і тиф, для профілактики яких вакцини масово ніколи не застосовували, стали рідкісними і практично зникли в розвинутих країнах.

Там, де щеплення БЦЖ ніколи масово не використовувалось або давно скасоване, рівень захворюваності на туберкульоз є низьким. Натомість в Україні, Росії, Казахстані, Бразилії, Індії, Болгарії та інших країнах, де БЦЖ отримують всі новонароджені, щороку реєструють десятки тисяч нових хворих на активну форму туберкульозу.

Політика масової вакцинації цілковито ігнорує індивідуальні особливості спадковості, схильності до різних хвороб, стану імунітету, психоемоційного стану щеплених. Якщо щеплення стане причиною смерті чи каліцтва, медики докладуть усіх зусиль, щоб довести зворотнє - щеплення не мали до цього жодного стосунку.

Багаточисельні приклади, коли осиротілі чи з дитиною-інвалідом на руках батьки залишалися без жодної грошової компенсації, обіцяної законом. Особливо на просторах СНД, але й інші країни не виняток.

Відбуваються фальсифікації статистики на користь ефективності щеплень. Щепленим пацієнтам, які захворіли, ставлять будь-які діагнози, крім тих, які можуть викликати сумнів ефективності щеплень.

Це особливо очевидно на прикладі чисельних захворювань на коклюш попередньо щеплених пацієнтів. Не менш активно фальсифікується статистика щодо поствакцинальних ускладнень. Слід пам'ятати, що нав'язування щеплень в державному масштабі не має жодного стосунку до реального піклування про реальне здоров’я дитини.

Педіатрів з одного боку стимулюють преміями за «максимальне охоплення щепленнями», а з іншого - постійно тиснуть на них, вимагаючи, щоб на дільницях не було «відмовників». Хоча право батьків на відмову гарантоване законодавством.

Заслуговує на увагу і той факт, що багато грамотних лікарів та інших медпрацівників або не щеплять дітей зовсім, або відкладають щеплення до певного віку (зазвичай до 2 років).
Це лише декілька з аргументів проти щеплень. Серйозна розмова про вакцинацію могла б тривати багато годин.

Не поспішайте давати згоду на жодну медичну процедуру, в тому числі щеплення та біопроби (Манту, наприклад), доки не отримали про неї інформацію, достатню для прийняття зваженого рішення.

Поцікавтеся показами та протипоказами до пропонованої дитині процедури, довідайтеся склад розчинів, які вводять дитині. Прочитайте анотацію до вакцини. З'ясуйте, які існують ускладнення, чим вони загрожують, чи не є ускладнення небезпечнішими за саму хворобу.

Дізнайтеся, як часто зустрічається у вашому місті чи місцевості хвороба, від якої роблять щеплення. Чи є у дитини серйозний шанс постраждати від неї?

Довідайтеся, яка компенсація вам належить у разі негативних наслідків щеплення (інвалідність, смерть). Сьогодні в умовах наявності Інтернету отримати цю інформацію нескладно.

Вважаю за потрібне навести довідку, коли найнебезпечніше робити зчеплення БЦЖ :

Недоношеність (для немовлят). Крім цього в країнах Європи забороняється робити будь які щеплення раніше чим на дванадцятий день життя немовляти. У нас БЦЖ вводять через 12 годин після народження.

Наявність будь-яких інфекцій в організмі ( трагічні наслідки виникають при щепленні БЦЖ, коли людина має гнійно-септичні захворювання, злоякісні захворювання крові, пухлини, гострі захворювання, наявність випадків генералізованих БЦЖ-інфекцій у інших членів родини, знижена діяльність імунної системи, ВІЛ-інфекція, вагітність).

Навіть при анемії (знижений гемоглобін крові) та неврологічних порушеннях робити щеплення БЦЖ протипоказано, і це зазначено в самих інструкціях препаратів.

Після променевої терапії, робити щеплення БЦЖ можна не раніше чим через 12 місяців, після повного обстеження організму.

В Україні, мало того, що щеплення проводять у ті календарні періоди року, коли організм, а, особливо, дитини, найбільш ослаблений, часто-густо без будь-яких обстежень, навіть термометрії, та ще й виправдовують себе нестачею коштів на термометри.

Взагалі є незрозумілим проведення масової проби реакції Манту. Можна провести бактеріологічний аналіз мокроти в лабораторії, і це дослідження вже точно виявляє захворювання туберкульозом, навіть, на початкових стадіях розвитку. Аналіз мокроти не має протипоказань і побічних ефектів для організму. Але нам, крім проби Манту, нав’язують флюорографію, яка не дає точних даних про стан легенів і бронхів і в такий спосіб можна виявити лише останню або передостанню стадію захворювання.

Рентгенівське опромінення дуже шкідливе для організму людини, наслідками якого є ущільнення щитовидної залози, що призводить до гормональних порушень в організмі, які в свою чергу дають хвороби підвищеного кров’яного тиску, ожиріння тощо.

Якщо хтось із батьків починає відмовляться від щеплення для своїх дітей, то це не так легко, як здається на перший погляд. Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», забороняє відвідування дитсадка чи школи, якщо реакцію Манту або щеплення БЦЖ не зроблено і вимагає цілий перелік медичних довідок і цілий ряд письмових пояснень батьків.

Зібравши медичні довідки, в яких зазначено протипоказання введення щеплення БЦЖ або проби Манту, не врятує надовго, бо через невеликий проміжок часу, почнуть знову вимагати робити «профілактику туберкульозу», тобто зараження ним. І безглуздо виправдовуватися фальшивою інформацією, про те, що бичачим туберкульозом люди не хворіють, бо за часів СССР, на фермах, доярки, які доїли і доглядали заражених туберкульозом корів, хворіли, і часто вмирали. Крім того, після зчеплення БЦЖ, проба Манту дає почервоніння великих розмірів, тобто це свідчить про те, що людина інфікована. Лікарі вважають це явище нормальним, стверджуючи, що це виробляється імунітет.

Якщо людина фізично здорова, вона перехворіє в прихованій формі бичачим туберкульозом мінімум два роки, а потім, перемігши хворобу, матиме імунітет проти неї.
Якщо, організм слабкий, наслідки будуть жахливими, про що і засвідчує сучасна статистика.

Гадаю, що такі щеплення становлять критичну небезпеку для українського народу, зокрема, дітей. Позаяк щеплення БЦЖ є обов’язковими до виконання, є сенс переглянути державну політику України з цього питання.  
 

Більш детальну інформацію можна переглянути на таких сайтах:


 http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=66994&cat_id=46667
. http://www.vz.kiev.ua/pop/05-10/6.shtml
http://www.tovarish.com.ua/archive/882/Chetvertai/Chy_zdolai.html
http://ilink.com.ua/forum/archive/index.php/t-963.

http://www.ogo.ua/archive/2009-10-08/site/32019
http://irrp.org.ua/research/532-shheplennya-vid-straxu-chi-stala-vakcinaciya-v.html
http://uaua.info/content/articles/857.html
http://nth.ucoz.ua/news/2009-12-14-21
http://www.privivok.net.ua/node/40



 

comments powered by HyperComments