Відповіді Василя Шкляра на закиди українофобів і відгуки письменників
Представники партії ВО «Свобода» дали відсіч на такі закиди і заявили, що жиди не мають права вирішувати, хто буде отримувати Шевченківську премію.
Василь Шкляр заявив, що не має наміри ні перед ким виправдовуватись, бо це для нього принизливо.
«Раніше існували лише такі слова як жид і кацап. Інших тоді не було. І лише циркуляр у 1929 році заборонив вживати ці слова. Але я це писав як історичну правду, а не задля розпалювання міжнаціональної ворожнечі.», - сказав Василь Шкляр.
Письменник також додав, що під час написання роману він очікував саме такого резонансу і критики, і був упевненим в успіху цього твору.
Під час зустрічі мешканців Харкова з Василем Шклярем місцевий письменник Анатолій Казаков прочитав свій вірш, який виник на емоціях роману «Залишенець».
Харківський письменник Віктор Бойко теж високо оцінив роман «Залишенець».
«Це гірка правда про український етнос. В романі йде навантаження не художнє, а українське націоналістичне», - додав Віктор Бойко.
Василь Шкляр повідомив, що нині працює над створенням сценарію про Симона Петлюру.
Щодо роману «Залишенець», то Василь Шкляр чекає на екранізацію цього сюжету і постановку його на сценах театру.
За словами Василя Шкляра, під час зустрічі з учнями однієї невеличкої школи, йому діти 9-го класу продемонстрували невеличку виставу на його сюжет.
Нині триває збір коштів на екранізацію роману «Залишенець». Василь Шкляр також наголосив на тому, що перші благодійні внески він отримав від мешканців Росії та Донеччини.
«Правда ніколи не роз’єднує людей», - писали в одному з листів мешканці Москви.
Василь Шкляр впевнений у тому, що світ побачить правду і в цьому немає ніякого розпалювання міжнаціональної ворожнечі.