Ювілейний вечір поета Степана Сапеляка супроводжувався оркестровою музикою та автентичним співом
Першим подарунком для Степана Сапеляка стала ікона святої Зарваницької Божої Матері в комплекті з книжкою про Тернопіль.
З нагоди 60-річно ювілею Степана Cапеляка нагородили найвищою відзнакою Спілки Письменників України.
Архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Ігор (Ісіченко) доповнив свої поздоровлення щирою молитвою. Харківсько-Полтавська єпархія подарувала поету набір дисків з історичними фільмами про Харків.
Теплі промови письменників і політиків перемежовувались виступами Харківського театру «Обереги» під орудою заслуженого діяча мистецтв, українського композитора Юрія Алжнєва, поетичними читаннями віршів ювіляра, та короткими розповідями, про його важку долю і боротьбу за українську державність.
Шанувальник творчості Степана Сапеляка професійний читець Василь Сага зачитав улюблені вірші поета.
Голосом скрипки привітав ювіляра відомий український скрипач Вячеслав Шляхов, а рідкісним тенором – Василь Марчак.
Не менш здивувало Степана Сапеляка і гостей свята автентичне голосове звернення до вищих сил природи, у якому дівчата замовляли кохання.
Ансамбль автентичного співу «Слово» під керівництвом Леоніда Котохіна виконав жнивну пісню житомирського полісся, а після кількох народних пісень заспівав частину літургії.
Степан Сапеляк є не лише поетом, а й знаним громадським діячем. На його ювілей завітали представники товариства «Меморіал», художники, письменники, політики. Серед подарунків були не лише квіти, а й вишитий рушник, портрет Тараса Шевченка та ще кілька картин.
Концертні варіації для цимбалів виконав Михайло Кужба. Мовою танцю вітали ювіляра солісти балету Олена Шевцова та Андрій Козорєзов. Солоспів у супроводі бандури виконала Людмила Алдемирець.
Завершився вечір піснею «Ой, у лузі червона калина…». Зала співала стоячи. Серед глядачів була мати Степана Сапеляка Анна та дружина Світлана. Такі ювілейні вечори в Харкові бувають не часто.