Канікули, відпустка, прогул? Порадуй душу, сходи до Літературного!
Химерні світи Країни Див та Задзеркалля запрошують у мандрівку різними таємницями. А таємниць буде досить. Звідки взялася червона королева? Ким насправді є Білий лицар, Чеширський кіт та Кролик? Де розташована Країна Див? Усім, хто від літньої спеки, як і Аліса, чується «сонним і нетямущим» – гайда у глиб кролячої нори до музейного Дивосвіту. Спробуємо розгадати причини появи «Алісоманії», дізнаємося також про традиції ілюстрування творів Льюїса Керрола, гратимемо в ігри Вікторіанської Англії та порівняємо переклади різних авторів. І, звісно ж, не обійдеться без ворожінь на улюбленій книзі.
Постійні експозиції
«Григорій Сковорода: мандрівка за щастям»
Постійна експозиція Харківського Літмузею присвячена творчості Григорія Сковороди, українського мандрівного поета і філософа XVIII ст., його міркуванням про щастя.
«Апокриф»: тексти та долі українських письменників ХХ століття
Експозиція «Апокриф» в унікальних експонатах представляє епізоди творів та доль українських літераторів ХХ століття – модерністів та представників "Розстріляного відродження", учасників діаспорних мистецьких угрупувань та шістдесятників, а також «дев’яностників», «позадесятників» та «двотисячників».
Виставки
«Людина 13 травня». Мета виставки – розкрити міфологічний образ героя доби "Розстріляного Відродження" – легендарного Миколи Хвильового. Містичність його біографії, творчий міф самого письменника, офіційна радянська міфологія та реальність 1920-х років – ось ті теми виставки, котрі допоможуть відвідувачам «переформатувати» шкільне сприйняття творчості митця.
Щочетверга, з 19.00 – Клуб фольклорного співу.
Вартість вхідного квитка до музею – 10 грн. 50 коп. (для учнів та студентів – 5 грн. 50 коп.),
екскурсії чи інтерактивної програми – від 15 до 45 грн.
Довідки за телефоном 706-25-79,
адреса: Харків, вул. Фрунзе, 6 (станції метро "Пушкінська", "Архітектора Бекетова").
Слідкуйте за подіями в Літмузеї на сторінці.