"Мистецтво Слобожанщини" відкриє перед харків'янами "Валізу" спогадів
!["Мистецтво Слобожанщини" відкриє перед харків'янами "Валізу" спогадів](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11992/1199159/thumb-item-523x340-1814.jpg)
25 квітня в галереї "Мистецтво Слобожанщини" стартує виставка "Валіза" Марини Руденко та Геннадія Корнієнка. В експозиції можна буде побачити роботи Руденко, які вона створює в техніці розпису на левкасі. Також художниця використовує глину в оригінальному оформленні з дерева та металу Геннадія Корнієнка.
За словами організаторів виставки, дана експозиція являтиме таку собі "валізу", куди вмістилися спогади з дитинства, образи зі слов'янської та античної міфології, а також природа, плинна та прекрасна.
Також організатори запевняють, що саме левкас якнайкраще зв'язує колір та об'єм в роботах. Це дозволяє робити мистецькі твори з дерева, металу та глини рухливими та натхненними. У виставці поєднуються реальний та фантастичний світи, відчувається гармонія кольорів та металів. Відвідати виставку можна буде до 11 травня.