Харків’ян потішать шедеврами світової музичної класики

Четвер, 20 вересня 2018, 17:04
Оркестр “Слобожанський” представить програму “Шедеври світової оперної та симфонічної класики”.
Харків’ян потішать шедеврами світової музичної класики

Концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру відбудеться 21 вересня в Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13). Харківські музиканти будуть гати разом зі своїми колегами з Києва. До програми концерту увійшли арії та фрагменти з популярних опер Пучіні, Масканьї, Моцарта і  Гуно. Завершиться він виконанням симфонії №2 Яна Сібеліуса, що є рідкістю для концертних майданчиках. 

Керувати оркестром буде Іван Чередніченко, лауреат міжнародних конкурсів, диригент Академічного симфонічного оркестру Дніпровської філармонії та Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Свого часу він співпрацював з Національним симфонічними музичними колективами Молдови та України, Гамбурзьким філармонічним оркестром, симфонічним оркестром філармонії Подляска в Білостоці, а в 2016 році був запрошений в Баварську державну оперу, щоб диригувати світовою прем'єрою опери «Мauerschau». 

Соліст - Дар'я Литовчекно (сопрано), лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, солістка-вокалістка Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. 

Початок концерту - о 19:00. 

Квиткова каса: (057) 706-17-16.

comments powered by HyperComments