У Харкові відкриється виставка еко-арту «ПереТворення»

Понеділок, 26 листопада 2018, 16:32
Відповідальне споживання – одна з головних тем, яку розвиває проект, намагаючись привернути увагу харків’ян до навколишнього середовища через мистецтво.
У Харкові відкриється виставка еко-арту «ПереТворення»

Виставка екологічного мистецтва «ПереТворення» презентує особливі мистецькі витвори: арт-об’єктів, інсталяцій, картин, одягу та інших дрібничок,  які мають певну ідею і своїм виглядом закликають людей до ощадливого використання природних ресурсів та матеріалів.

Учасниками цієї виставки є студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Харківського коледжу текстилю і дизайну та звичайні майстрині - екоактивістки, які вирішили створити «ресайклінгові» та  «апсайклінгові» предмети, виконані в різних техніках та варіаціях.

Відкриття виставки - 27 листопада о 17:00 за адресою: вул. Пушкінська, 62, Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва.

Вхід - вільний.

Нагадаємо, 27 листопада у Харківській школі архітектури відбудеться благодійний аукціон. 17 робіт українських сучасних художників продадуть в Харкові на благодійному мистецькому аукціоні, ініціаторамі якого виступили письменник Сергій Жадан та Харківська школа архітектури. Серед художників, які передали картини - знакові для сучасного мистецтва, відоми в Європі Павло Маков, Роман Мінін і Гамлет Зіньковський.

comments powered by HyperComments