Триває прийом заявок на конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion»

Вівторок, 29 січня 2019, 09:32
Заявки на III Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Start Fashion» приймають до 15 лютого. До участі в конкурсі запрошуються студенти профільних вузів і початківці дизайнери.
Триває прийом заявок на конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion»

За словами організаторів, цього року конкурс пройде в п'яти номінаціях: «Street Fashion» - колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання; «National Style» - колекції одягу за народними мотивами будь-якої країни світу; «Deluxe» - колекції одягу, призначеної для урочистих подій, вечірніх суконь; «Eco Style» - нове життя непотрібних речей, колекції одягу з вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику і т.д.) і «Semicouture» - конкурс одного костюма, цілісного художнього образу.

Як зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, участь в конкурсі є безкоштовною і дає можливість молодим дизайнером зробити перші кроки в індустрії моди і дизайну.

Нагородження переможців відбудеться 21 березня. Подати заявку можна, перейшовши за посиланням. Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua.

Нагадаємо, конкурс відбудеться в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», що проходитиме в Харкові з 21 по 23 березня 2019 року.

Довідка. У 2018 році в конкурсі «Start Fashion» взяли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України. Ініціатор «Start Fashion» - громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

comments powered by HyperComments