У галереї «Мистецтво Слобожанщини» триває виставка дитячого живопису і графіки

Неділя, 10 лютого 2019, 14:07
З 8 по 23 лютого 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка дитячої творчості «Кольори фантазії» зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Колібрі» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради».
У галереї «Мистецтво Слобожанщини» триває виставка дитячого живопису і графіки

На виставці буде представлена багатогранна палітра жанрів, стилів та напрямків мистецтва, серед яких – живопис, графіка, декоративно-прикладне та традиційне народне мистецтво.

Даючи учням базові знання, необхідні для художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (вивчення класичного малюнку, живопису, основ скульптури, декоративно-ужиткового та народного мистецтва, кольорознавства, історії мистецтв), викладачі студії застосовують на практиці також нові мистецькі напрямки і тенденції та дають велику свободу для експериментів, що сприяє розвитку фантазії у дітей та розширенню їх творчого потенціалу. Більшість робіт вихованців студії – яскраве індивідуальне відображення світосприйняття дитини з виразним образним рішенням, динамічною композицією, яскравою кольоровою гамою.

Студія образотворчого мистецтва «Колібрі» розпочала свою творчу діяльність під керівництвом Горошко Н. А. у вересні 2001 року на базі ЦДЮТ № 1. Вісімнадцять років твори вихованців студії «Колібрі» вражають шанувальників мистецтва та викликають захоплення у будь-якої аудиторії. У студії із задоволенням займаються діти та підлітки віком від 4 до 19 років. Групи формуються за віковими особливостями, а робота проводиться диференційовано в залежності від рівня підготовки, персональних можливостей, природних обдарувань юних художників. На заняттях досвідчені педагоги розвивають пізнавальну активність вихованців, розширюють творчі здібності учнів, сприяють особистісному розвитку, підвищують якість творчої підготовленості, щоб діти мали змогу активно використовувати творчість у повсякденному житті.

Вихованці студії неодноразово ставали переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських виставок, фестивалів та конкурсів. За 2014-2019 роки вихованці студії брали участь більш ніж у 150 групових та персональних виставках і конкурсах.

comments powered by HyperComments