«Мистецтво Слобожанщини» презентуватиме виставку живопису харків’янина Віктора Тупіцина

Неділя, 16 червня 2019, 15:31
Художник є продовжувачем славних традицій Харківської школи живопису, в яких поєднувалась естетична довершеність і цілісність, легкий ліричний настрій.
«Мистецтво Слобожанщини» презентуватиме виставку живопису харків’янина Віктора Тупіцина

Для автора виставка «Стежками буття» є знаковою, бо пов’язана з чотирма ювілейними датами – власним 80-річчям, 80-річчям Харківській організації Національної спілки художників України, 75-річчям з дня заснування Харківської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна та 175-річчям з дня народження видатного художника і нашого земляка Іллі Рєпіна.

Ці дати є важливими для Віктора Тупіцина та його творчості, бо, пройшовши великий творчий шлях, навчаючись на кращих зразках вітчизняного мистецтва, досягнувши професійних висот та визнання, він майже 40 років присвятив викладацькій діяльності у ДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, прищеплюючи дітям не тільки свою майстерність та досвід, але і любов до творчості та вміння бачити прекрасне.

Під час роботи персональної ювілейної виставки живопису харківського художника Віктора Тупіцина «Стежками буття» відбудеться низка культурологічних заходів:

21 червня  о 17:00 – урочисте відкриття персональної виставки живопису харківського художника Віктора Тупіцина;

25 червня о 17:00 – урочиста презентація  персональної виставки кольоропису Людмили Горбатенко «Всесвіт кольору»;

26 червня о 17:00 – творча зустріч та майстер-шоу з авторкою персональної виставки кольоропису «Всесвіт кольору» Людмилою Горбатенко;

2 липня о 17:00 – зустріч з психологом Лориною Севериною з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Психологічне здоров`я. Частина 2»;

4 липня о 17:00 – творча зустріч з автором персональної виставки живопису «Стежками буття» Віктором Тупіциним.

Довідка. Віктор Тупіцин народився 22 травня 1939 року в місті Горький. Закінчив Горьківське художнє училище в 1965 році за спеціальністю «викладач малювання і креслення». У 1970 році закінчив Харківський інститут художньої промисловості за спеціальністю «інтер'єр і обладнання». На сьогодні - викладач Харківської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. Член НСХУ (з 2017 року). Бере участь у виставковій діяльності художньо-реставраційного об'єднання Rеd Horse. Член спілки народних майстрів та умільців. Учасник міських, обласних та міжнародних виставок. Творчі роботи знаходяться в приватних колекціях ближнього і далекого закордоння, музеях України.

comments powered by HyperComments