На Харківщині стартує традиційний яблучний пленер AppleіnAir

Середа, 4 вересня 2019, 15:38
Початок пленеру запланований на 12:00 6 вересня, замі заході проходитимуть в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди.
На Харківщині стартує традиційний яблучний пленер AppleіnAir

Як розповів професор та сковородознавець Леонід Ушкалов, обрах яблуні є частим гостем в товарах Григорія Сковороди. Це пояснюється не тільки його любов‘ю до цього дерева, а й певними обставинами. Відповідно до так званого «Вергілієвого колеса» яблуня – це дерево, що символізує мирне життя вільних хліборобів. Недарма з цим образом Сковорода пов‘язує мотиви спокою.

В межах пленеру відбудуться уроки зі створення натюрморту та мозаїчного живопису, майстер-класи з виготовлення сковородинських вареників та з розпису глиняних виробів за мотивами байки Г.Сковороди «Дві курки». Буде проходити танцювальний майстер-клас з народних танців та «Барабанне коло» з гри на етнічних музичних інструментах та інше.

За традицією, відбудеться освітня програма «Яблуко пізнання» та розважальна програма «Котилося ябко».

Контактна інформація: (050) 702-86-39 – Давиденко Людмила Володимирівна, екскурсовод, (050) 581-99-87 – Баско Надія Юріївна, заступник директора з загальних питань, e-mail: museum.skovoroda@gmail.com.

comments powered by HyperComments