Концерт лауреата конкурсу вокалістів імені Алчевського Юлії Антонової відбудеться на сцені Будинку Алчевських

Понеділок, 7 жовтня 2019, 12:24
У п'ятницю, 18 жовтня, в Будинку Алчевських, відбудеться сольний концерт солістки СХІД OPERA Юлії Антонової – лауреатки міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського. Концерт пройде в супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом диригента Юрія Яковенко. У програмі – оперні арії та популярні пісні.
Концерт лауреата конкурсу вокалістів імені Алчевського Юлії Антонової відбудеться на сцені Будинку Алчевських

Між першим, дебютним, сольним концертом Юлії Антонової, і цим – 5 років. Перший відбувся в Харківській обласній філармонії, де Юлія працювала в той час. При складанні програми нового сольного концерту вирішальне слово залишалося за солісткою: «Своїм концертом я хотіла б висловити глядачам подяку за любов і підтримку. А тому в його програму увійшли твори близькі мені по духу, ті, які мені особливо до вподоби – арії та дуети з опер та оперет Моцарта, Бернстайна, Деліба, Оффенбаха та Кальмана. А також пісні Мікаела Таривердієва, Яна Френкеля і, звичайно ж Ісаака Дунаєвського – одного з моїх найулюбленіших композиторів. Вони наповнені добром, душевною теплотою і оптимізмом».

«Юлія Антонова давно і тісно співпрацює з Молодіжним оркестром. – говорить заступник директора МАСО «Слобожанський» Олександр Дворніченко. – Саме вона незмінно виконує пісні Дунаєвського в концертній програмі «Дунаєвський. Пісня про веселий вітер», яку веде мистецтвознавець, архітектор і екскурсовод Максим Розенфельд. Ось вже кілька років поспіль цей концерт користується великим успіхом у харківської публіки. І участь в ньому Юлії – одна з причин цього успіху. Ось тому ми запропонували їй провести свій сольний концерт разом з нашим оркестром, тим більше, що прохання глядачів про такий концерті надходили постійно».

Разом з Юлією Антоновою на концерті виступлять її друзі і партнери по оперній сцені – провідні солісти ХНАТОБу. Хто конкретно, за словами солістки, буде сюрпризом для публіки. А диригувати оркестром буде заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко, який працював з колективом на таких відомих проектах як "Класична Феєрія", "Дунаєвський. Пісня про веселий вітер", "Ice Symphony" та інших. А в серпні цього року керував МАСО на спільному концерті з популярною групою «ТНМК» в Києві. У тому пам'ятному концерті разом з Молодіжним оркестром також виступали такі відомі артисти як Святослав Вакарчук, Олег Винник, Андрій Хливнюк та інші.

А директор МАСО «Слобожанський Олена Єрьоміна вважає, символічним те, що концерт популярної вокалістки пройде саме в Будинку Алчевських. «Зараз Юлія одна з найулюбленіших харківською публікою співачок, їй вдалося блискуче втілити жіночі образи в операх Моцарта, Доніцетті, Прокоф'єва, оперетах Кальмана і Штрауса. А ще Юлія Антонова – лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського. З перемоги в тому конкурсі, ще в 2011 році, почався її шлях до визнання. А тому дуже символічно, що цей концерт відбудеться саме в Будинку Алчевських, історія якого тісно пов'язана з родиною, що так багато зробила для розвитку музичного мистецтва в Україні та Харкові».

Нагадаємо, що концерт Юлії Антонової пройде в Будинку Алчевських в п’ятницю 18 жовтня, початок о 19:00. Наступний концертний захід МАСО «Слобожанський» відбудеться теж в Будинку Алчевських вже наступної п'ятниці, 25 жовтня. Це буде концерт «Roman Kim & Daniel Austrich» на якому вперше в Україні виступить один з найбільш віртуозних скрипалів нашого часу – Роман Кім.

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (ПК ГУ Національної поліції).

Звук живий.

Початок – о 19:00.

Придбати квитки на концерт можна:

в касі МАСО «Слобожанський», тел .: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру).

на сервісі Інтернет-білет

на сервісі Karabas

comments powered by HyperComments