Вулиці Харкова тепер прикрашає мурал-рекордсмен

Четвер, 24 жовтня 2019, 15:47
Масштабний мурал з китами, який претендує на звання найбільшого в Україні, був створений харківськими художниками.
Вулиці Харкова тепер прикрашає мурал-рекордсмен

Тепер їх робота красується на будинку по проспекту Людвіга Свободи, 58 у Шевченківському районі. Панно було намальоване на трьох стінах 16-поверхового будинку. Художники на своїй роботі зобразили п'ять маленьких китів і одну велику косатку. За словами харківської художниці Анастасії Худякової, довжина муралу склала 28 метріа. Це найбільший мурал по всій країні.  

Вона також зазначила, що образ кита був обраний невипадково. Він символізує природну силу та міць. Худякова проводить аналогію з самим Харковом, який є великим і потужним містом-мільйонником. Також вона сподівається, що автори муралу зможуть зареєструвати його як найбільший в країні. В тому, що він найбільший у Харкові, художниця не сумнівається.  

Мурал створювався протягом місяця. Працювали художники в екстремальних умовах - на висоті 48 метрів. За словами авторів проекту, тоді важливо було зістикувати три стіни, щоб з однієї точки можна було побачити цілісний малюнок. Зокрема, район для створення муралу був обраний не випадково – там ще не реалізовувалися подібні проекти і для цього був необхідний простір.  
 

 

comments powered by HyperComments