В театрі ляльок стартував ювілейний тиждень

Середа, 20 листопада 2019, 15:19
Протягом тижня в харківському театрі ляльок покажуть найкращі вистави останніх п'яти років.
В театрі ляльок стартував ювілейний тиждень

Ювілейний тиждень, присвячений 80-річчю заснування колективу, стартував 19 листопада.

Глядачі мали змогу побачити спектакль «Вишневий сад» за Чеховим.

20 листопада о 20:00 на сцені театру ляльок покажуть виставу «Гамлет» Шекспіра, 21 листопада о 18:00 – «Уявний хворий» Мольєра, 22 листопада о 18:00 – «Діти райка» Превера, 23 листопада об 11:00 та 13:00 – «Айболить» Чуковського у постановці головної режисерки театру, заслуженої артистки АР Крим Оксани Дмітрієвої. Завершиться святковий тиждень 24 листопада: об 11:00 та 13:00 глядачі зможуть побачити виставу «Лускунчик» за Гофманом у постановці заслуженого артиста України Ігоря Мірошніченка.

Крім того, протягом ювілейного тижня у фоє театру працюватимуть виставки, підготовлені спільно зі студентами Харківської академії дизайну і мистецтв. Перед початком вистав звучатиме сучасна камерна музика у виконанні студентів та випускників Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Довідка. Харківський театр ляльок було відкрито у 1939 р. У 1952 р. художнім керівником театру став В. Афанасьєв, чиє імʼя театр носить зараз. За час його існування в театрі було поставлено близько 270 пʼєс, значна кількість з яких розрахована на дорослу аудиторію, таких авторів, як Д. Боккаччо, М. Булгаков, Ф. Гарсіа Лорка, Дж. Казанова і М. Цвєтаєва, Дж. Оруелл, А. Платонов, А. Чехов, Є. Шварц, В. Шекспір, Ж. Превер та ін.

 

 

comments powered by HyperComments