Харків’ян запрошують на презентацію фотовиставки натюрмортів

Четвер, 12 грудня 2019, 17:41
Валентина Білоусова представить свої роботи з 20 грудня по 1 лютого у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.
Харків’ян запрошують на презентацію фотовиставки натюрмортів

На виставці «Натюрморт. Класика жанру та інше» будуть представлені як класичні за своєю формою натюрморти, так і творчі експерименти авторки. Натюрморти Валентини Білоусової - це не тільки красиві предметні композиції, але і певний зміст, характер та емоції.

«Натюрморт є одним з найцікавіший та найскладніших жанрів мистецтва, у тому числі фотографії. На відміну від пейзажу, в якому важливу роль грає спостережливість, виявлення необхідних ракурсів та фіксація того, що вже скомпоновано природою, у натюрморті вся організація процесу повністю залежить від людини, - розповідають організатори. - Ідея, підбір, розташування та взаємозв’язок об’єктів, налаштування світла... У цьому жанрі важливими є не тільки хороша фантазія, відчуття кольору і композиції, а і головне – емоції, вміння з мертвої природи (фр. Nature morte) зробити живе зображення».

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться 20 грудня о 17:00.

comments powered by HyperComments