Зірки світової класичної музики зіграли в Харкові «Класичну феєрію» задля дітей з особливими потребами

Вівторок, 24 грудня 2019, 18:27
23 грудня на сцені Палацу студентів Харківського національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбувся благодійний концерт світових зірок класичної музики «Класична Феєрія».
Зірки світової класичної музики зіграли в Харкові «Класичну феєрію» задля дітей з особливими потребами

Вже у восьмий раз музиканти з різних континентів приїздять до Харкова, щоб подарувати дітям дві години чарівної музики і зібрати кошти для дитячих лікувальних установ і навчальних закладів для дітей з обмеженими можливостями.

Під час урочистостей за популяризацію класичного музичного мистецтва в дитячому та молодіжному середовищі, а також за участь у зборі коштів для дитячих лікувальних установ, перший заступник голови обласної ради відзначив найвищою нагородою регіону «Слобожанська слава» Кирила Карабиця – українського всесвітньо відомого диригента, який один із перших серед співвітчизників отримав широке визнання за кордоном.

Цього року Міжнародний благодійний проєкт співпрацює з Богодухівським дитячим будинком-інтернатом. Особливість цього закладу полягає у тому, що тут проживають та виховуються 130 діточок із різними ступенями розумової відсталості – від помірних до найважчих.

«Діти з помірними ступенями розумової відсталості навчаються в установі за спеціальною програмою. Діти, які не здатні до навчання, отримують комплекс виховних та реабілітаційних послуг. Зібрані кошти спрямуються на придбання мобільних ванн, спеціальних меблів, реабілітаційного обладнання», – розповіли засновники проєкту музиканти, брати Олександр і Сергій Дворниченко.

comments powered by HyperComments