У Харкові стартує Вертеп-фест - 2020

Четвер, 9 січня 2020, 09:24
IV Всеукраїнський фестиваль вертепів збере у Харкові понад 50 колективів з усіх регіонів країни.
У Харкові стартує Вертеп-фест - 2020

У перший день фестивалю (11 січня) пройдуть виступи колективів на різних локаціях у місті -  у супермаркетах і торговельно-розважальних центрах Харкова, а з 13:00 до 15:00 дитячі колективи гратимуть у парку ім. Горького на центральній сцені. Обов'язковою традицією вертеп-фесту стали виступи на соціальних локаціях. Цьогоріч вони пройдуть у військовому шпиталі, дитячих будинках, лікарнях.

Ключовий день фестивалю - 12 січня. Саме в цей день відбудуться традиційні події вертеп-фесту: вертепна хода головною вулицею міста і міжнародна акція «Нова радість стала».

Закриватиме фестиваль, як і минулого року, фольклорна вечірка «Етновечорниці», що пройде в приміщенні ХНАТОБ/Схід Opera. У програмі заходу, крім колективів Вертеп-фесту - 2020, візьмуть участь етнічні спільноти Харкова. Також відбудеться показ старовинного слобожанського вбрання з приватної колекції Ірини Маркевич та Ірини Голубєвої за участю харківських пластунок і інклюзивного модельного агентства «Креавіта». Вхід на «Етновечорниці» - вільний для всіх охочих.

comments powered by HyperComments