«Мистецтво Слобожанщини» запрошує харків'ян на виставку «За даллю – даль»

Вівторок, 21 липня 2020, 16:44
В галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відкривається виствка харків’янина Євген Зубков.
«Мистецтво Слобожанщини» запрошує харків'ян на виставку «За даллю – даль»

Як повідомили організатори, виставка триватиме з 24 липня по 8 серпня.

В експозиції «За даллю – даль» зібрані світлини Євгена Зубкова, які він зробив в Україні і Канаді.

Довідка. Євген Зубков народився 17 серпня 1950 року, закінчив ХПІ, працював інженером. Фотографія стала для нього хобі. Євген познайомився з провідними фотографами Харкова, у тому числі з членами групи «Время», фотографами Олегом Мальованим, Борисом Михайловим, Геннадієм Тубалєвим, Олександром Супруном і Олександром Ситниченко. Змінив професію та працював фотографом у НДІ. У 1989 році був прийнятий в Спілку фотохудожників Харкова. 1991 рік – виставка в художньому музеї в складі Спілки фотохудожників.

У 1996 році переїхав до Канади. У 1998 році Українська канадська культурна федерація допомогла Євгену організувати виставку фотографії. Серед авторів, окрім Євгена Зубкова, були Олександр Супрун та Євген Павлов. У Канаді також були і інші виставки фотографій Євгена: у 2000 році – галерея «See Gallery», у 2005 – галерея «River Site», у 2009 – арткафе «Tango».

У 2015 році повернувся до рідного Харкова, де продовжує жити та фотографувати.

Нагадаємо, з 23 липня по 8 серпня у харківській галереї «Мистецтво Слобожанщини» буде експонуватися «Вальс квітів» Марії Лемешової.

comments powered by HyperComments