В Нью-Йорку вводиться «мільйонерський податок»

Костянтин Колесник  |  Понеділок, 30 березня 2009, 13:27
Штат Нью-Йорк збільшить податкове навантаження на найспроможніших платників податків, встановивши так званий «податок на мільйонерів».
В Нью-Йорку вводиться «мільйонерський податок»

Влада штату, як повідомляє The New York Times, піде на безпрецедентну міру, маючи намір зібрати додатково 4 мільярди доларів до бюджету на новий фіскальний рік, який починається 1 квітня. Обвал на Уолл-стріт і економічна депресія різко скоротили прибуткові надходження в бюджет «великого яблука».

«Це видатний прорив вбік податкової спреведливості. Ера бездумного процвітання завершена, повинна початися нова ера розділення тягот від падіння рівня життя», – заявив виконавчий директор лівоцентристської Партії працюючих сімей Ден Кантор.

Хоча новий податок вже і назвали «податком на мільйонерів», він торкнеться і людей з доходами, що починаються від 300 тисяч доларів.

Новий прибутковий податок – останній засіб, щоб збалансувати бюджет штату після того, як були істотно скорочені витрати на охорону здоров'я і освіту.

Податкові надходження протягом бюджетного року (він починається 1 квітня) вже скоротилися на 3.2 млрд доларів, а витрати на медичне обслуговування будуть на 750 млн більше, ніж в первинному проекті. Ці важкі фінансові обставини примушують законодавців штату використовувати кожен можливий механізм, щоб скоротити дефіцит бюджету, відзначає NYT.
 

comments powered by HyperComments