Колишній банк Горбаля просить у держави ще 5 мільярдів

П'ятниця, 2 липня 2010, 11:34
Голова правління рекапіталізованого Укргазбанку Анатолій Брезвін подав запит до Міністерства фінансів на додаткову капіталізацію банку в розмірі 5 млрд. гривень. Але цей банк уже отримував додаткові кошти в розмірі 3,1 млрд. гривень.
Колишній банк Горбаля просить у держави ще 5 мільярдів

Про це він заявив на прес-конференції у четвер, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ". "Ми попросили ще 5 млрд. гривень", - сказав Брезвін.

Як повідомлялося, раніше Кабінет міністрів погодився додатково "влити" в капітал рекапіталізованого Укргазбанку додаткові 1,9 млрд. гривень, в результаті чого його статутний капітал виріс з 3,8 млрд. гривень до 5,7 млрд. гривень.

Спочатку "Укргазбанк" був капіталізований державою на суму 3,1 млрд. гривень.

ПАТ АБ "Укргазбанк" (правонаступник ЗАТ "Інтергазбанк" і ЗАТ "Хаджибейбанк") зареєстровано у липні 1993 року.

У рамках програми державної рекапіталізації найбільшим акціонером банку з 16 липня 2009 року є держава в особі Міністерства фінансів з часткою 87,72% акцій.

Звісно, що якщо держава буде таким чином втручатися в банківську систему, то між комерційними банками не буде здорової конкуренції. Крім того, є інші галузі, що є більш важливими для економіки, які можуть забезпечить людей роботою, а ринок товарами чи послугами. Саме такі проекти варто було б підтримувати і фінансувати. А якщо  у нашій державі далі продовжуватимуть друкувати гроші у вигляді емісій, потім роздавати їх банкам, то від різких інфляційних процесів ніякі банки нас не врятують. 

 

comments powered by HyperComments