Японці багатіють – українці біднішають - Credit Suisse

Вівторок, 22 листопада 2016, 17:05
На кожного українця припадає менше 5 тис. доларів.
Японці багатіють – українці біднішають - Credit Suisse

За рік статки особисті статки в Японії зросли на 19%, а наші впали на 9%

Українці разом із росіянами й аргентинцями увійшли до трійки аутсайдерів: добробут населення у цих країнах скоротився у відсотковому вираженні найбільше. Про це йдеться в доповіді Global Wealth Report, підготовленій Credit Suisse.

Добробут українських домогосподарств упав на 19%, російських - на 15%. Найбільше збідніли аргентинці - на 27%. Основною причиною цього стали несприятливі коливання валютних курсів.

Україна - разом із Молдовою та Білоруссю - також потрапили до групи країн, де на одного дорослого у середньому припадає менше 5 тис. доларів. До цієї групи належать також низка країн Африки, Індія і Казахстан.

Більшість сусідів України, за даними Credit Suisse, заможніші за неї: зокрема, Росія, Польща і Румунія належать до групи країн, де статки дорослих перебувають у межах від 5 до 25 тис. доларів.

Тим часом добробут британців також зменшився приблизно на 10%. Укладачі звіту пов'язують це із голосуванням про вихід з ЄС. У трійці лідерів - також Нова Зеландія і Гонконг.

Credit Suisse відзначає подальше посилення майнової нерівності в світі: всього 10% людей володіють 89% всіх світових активів.

comments powered by HyperComments