"Укрспецекспорт" пояснює повідомлення про зрив контракту з Таїландом діями конкурентів

П'ятниця, 13 січня 2017, 09:13
Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ «Оплот» розпочнеться з понеділка
"Укрспецекспорт" пояснює повідомлення про зрив контракту з Таїландом діями конкурентів

«Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ «Оплот» розпочнеться з понеділка. Також замовники оглянуть решту танків, виробництво яких перебуває на різних стадіях готовності», - повідомила прес-служба ДК «Укрспецекпорт».

За умовами контракту, Україна має поставити Таїланду 49 танків «Оплот». За?обопільною згодою двох сторін, терміни постачання було посунуто на осінь 2017 року. Таке консенсусне рішення було ухвалено через військові дії на Сході України.

Бойова машина «Оплот», вироблена ДП «Завод ім. В.О. Малишева», - інноваційна конкурентоспроможна техніка, якою вже зацікавились потенційні покупці з різних куточків світу. Через це недобросовісні конкуренти перешкоджають виходу техніки на міжнародний ринок.

«Ринок зброї - це не тепла ванна демократичних цінностей. Ніхто не хоче бачити там Україну з сильними продуктами, які сприятимуть розвитку нашої економіки. Сьогодні багато потенційних покупців «Оплоту» уважно стежать за реалізацією тайського контракту, щоб потім замовити танки у нас, наповнити бюджет України. Звісно, що і конкуренти, і просто вороги країни працюють ліктями, щоб ослабити наш потенціал, витиснути нас з перспективних ринків. Нашою відповіддю на це буде вчасне та добросовісне виконання всіх контрактних зобов’язань», - додали в «Укрспецекспорт».

ДК "Укрспецекспорт" - головний уповноважений спецекспортер Державного концерну «Укроборонпром». Гарантуючи повне, своєчасне і якісне виконання своїх зобов’язань за міжнародними домовленостями України в сфері ВТС, компанія «Укрспецекспорт» забезпечує експорт вітчизняної та імпорт іноземної продукції та послуг військового й спеціального призначення. "Укрспецекспорт" демонструє репутацію надійного та відповідального постачальника, займає ключову позицію у системі військово-технічного співробітництва з іноземними державами.

Нагадаємо, що про можливість розриву контракту з Україною повідомив міністр оборони Таіланду Правіт Вонгсумо, - передали ЗМІ з посиланням на портал Bangkok Post. Міністр оборони Таїланду пояснив свою позицію тим, що Україна надто повільно виконує замовлення, а Китай зголосився відправити нові танки вже до кінця 2017 року.

Про відмову від української продукції таїландська сторона офіційно не заявляла Про це  повідомила в коментарі виданню "ГОРДОН" помічник генерального директора держпідприємства з інформаційної політики і зв'язків з громадськістю Людмила Северова.

 

comments powered by HyperComments