Користуватися послугами метро у Харкові стане дорожче
Субота, 14 січня 2017, 15:09
Проїзд в метро може подорожчати до 4 гривень.
Про це повідомляється у листівках, які поширюють колективи, адміністрації та профспілкові комітети підприємств міського наземного електротранспорту та Харківського метрополітену.

В тексті звернення до харків'ян сказано, що подорожчання безпосередньо пов'язане з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати: адже тепер підвищилися відрахування у фонд оплати праці. Також тепер майже в два рази подорожчала електроенергія. На думку транспортників, проїзд в наземному електротранспорті повинен коштувати 3 гривні, а в метро - 4 гривні.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments