Україна спробує не підвищувати пенсійний вік - міністр

Субота, 21 січня 2017, 09:25
Рева визнав, що така вимога пред'явлена МВФ
Україна спробує не підвищувати пенсійний вік - міністр

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив в ефірі телеканалу „112 Україна”, що станом на сьогодні триває процес створення Меморандуму з Міжнародним валютним фондом. Тому говорити про якісь вже взяті зобов’язання України перед МВФ для отримання чергового траншу не можна.

„Міжнародний валютний фонд для вирішення проблеми дефіциту Пенсійного фонду запропонував нам методи, які застосовувалися в інших країнах – тобто  шляхом підвищення пенсійного віку”, - заявив Андрій Рева і наголосив, що українською стороною під час обговорення цього питання було вказано на неправильність цього шляху для України та запропоновано варіант вирішення проблеми через проведення пенсійної реформи, без збільшення пенсійного віку для громадян, - повідомили у міністерстві.

Нагадаємо, що раніше Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в інтерв’ю 5 каналу заявив, що чинний Уряд і чинна влада не зроблять жодних кроків щодо підвищення пенсійного віку.

«Я хочу вам сказати про те, що у нас немає ніяких зафіксованих зобов’язань підвищувати пенсійний вік. Цього немає ні в Меморандумі з МВФ, ні в наших зобов'язаннях перед іншими інституціями. І хочу вам сказати, я переконаний, що нинішній Уряд і нинішня влада не зроблять жодних кроків щодо підвищення пенсійного віку», - сказав він.

comments powered by HyperComments