Яку роботу готові надати роботодавці на Харківщині

Понеділок, 29 травня 2017, 14:31
42 тисяч вакансій чекають на харків'ян
Яку роботу готові надати роботодавці на Харківщині

Але 60% з них - робочі вакансії. Роботодавцям потрібні слюсарі, токарі, фрезерувальники, шліфувальники. Постійний попит мають оператори верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, електрогазозварники та водії, - повідомляє «Справжня Варта».

«Робітничі професії є найбільш перспективними для працевлаштуванн. Абітурієнтам та старшокласникам потрібно враховувати цю тенденцію під час вибору напрямку професійного навчання. Особливо сьогодні, в розпал зовнішнього незалежного оцінювання знань. Тим, хто планує здобути вищу освіту, орієнтир варто брати на IT-технології, інженерію та фармацію. Інженерно-технічному персоналу роботодавці запропонували майже 10 тис. вакансій. Найвищий рівень зайнятості - серед випускників за фахом менеджера, педагога, IT-спеціаліста та будівельника», - вважає   директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

У службі зайнятості додають, що ринок праці відкритий для агрономів та інженерів. Є пропозиції для провізорів та медсестер, торговельних представників. Затребувані вчителі, викладачі та вихователі. Не вистачає лікарів, особливо - в сільській місцевості.

На 2017-2018 навчальні роки вищі навчальні заклади зменшили набір бухгалтерів та економістів. Натомість пропонуються навчання за професіями у сфері нанотехнологій.

«Правильний професійний вибір під час вступної кампанії допоможе зробити комп’ютерне тестування з виявлення професійних нахилів та здібностей, - розповідають у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості. - Пройти його можна безкоштовно у будь-якому центрі зайнятості. Рекомендації тесту допоможуть зорієнтуватись на ринку праці, обрати навчальний заклад, який надає відповідну освіту, дізнатись про суть професії, вимоги до неї. Випускники професійно-технічних закладів та вишів у центрах зайнятості можуть створити відеорезюме, домовитись про стажування та працевлаштування».

Щороку центрами зайнятості Харківського регіону працевлаштовується до 45% молоді, яка звертається за пошуком роботи. У статусі безробітних наразі у Харківському регіоні перебувають 7,7 тисячі осіб віком до 35 років.

Як раніше писала «Справжня Варта», у Харкові з приводу працевлаштування можна проконсультуватися через Skype.

Харків впровадив додаткові можливості: консультування з фахівцями бізнесу і фіскальної служби через Skype, відправлення запитів онлайн через електронну пошту.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments