Великий бізнес сплатив до бюджету Харкова 600 млн грн податків

П'ятниця, 21 липня 2017, 14:08
Клієнти Харківського управління Офісу великих платників податків за шість місяців 2017 року сплатили до місцевого бюджету близько 580 млн грн податків.
Великий бізнес сплатив до бюджету Харкова 600 млн грн податків

За словами в.о. начальника Харківського управління Тетяни Самойленко, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року сплата в місцеву казну зросла більш ніж на 100 млн грн (21%), повідомляє Справжня Варта

Зокрема, надходження від великих підприємств збільшилися за рахунок приросту сплати податку на доходи фізосіб (на 15,2%), податку на нерухоме майно, крім земельної ділянки (на 35,7%), в 1,6 раза збільшилися надходження плати за землю, втричі зросла сплата податку на прибуток підприємств.

У червні від великих підприємств до місцевого бюджету надійшло 94 млн грн платежів, що на 21 млн грн більше червня минулого року.

Найбільші суми до місцевого бюджету сплатили КП «Харківські теплові мережі», ТОВ «Пларіум Юкрейн», ПАТ «Турбоатом», АК «Харківобленерго», ПАТ «Світло шахтаря», ДП «Завод «Електроважмаш».

Нагадаємо, за перші 5 місяцв поточного року надходження від великих підприємств збільшилися за рахунок приросту сплати податку на доходи фізосіб (на 17,5%), податку на нерухоме майно, крім земельної ділянки (на 43,4%), в 1,8 раза збільшилися надходження плати за землю, в 1,6 раза зросла сплата транспортного збору.

У травні від великих підприємств до місцевого бюджету надійшло 112 млн грн платежів, що на 21,3 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments