Після реформи. "Спеціальним" пенсіонерам вигідніше стати "звичайними"

Понеділок, 6 листопада 2017, 18:07
Зокрема, науковці та держслужбовці можуть отримати значно більше
Після реформи. "Спеціальним" пенсіонерам вигідніше стати "звичайними"

У таких випадках Пенсійний фонд готов перерахувати пенсії, - повідомляє «Справжня Варта».

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Розенко: «Багато науковців і державних службовців  зараз скаржаться на те, що їм не перерахували пенсії. Таким людям варто звернутися до Пенсійного фонду України і прорахувати доцільність перейти зі спеціальної пенсії на звичайну пенсію. Звичайна пенсія зараз може бути значно вищою, ніж колишня наукова пенсія чи пенсія державного службовця».

Пенсійний фонд отримав від мене відповідні доручення і всі необхідні перерахунки будуть здійснені в присутності людини і дуже швидко. Ми виберемо і найкращий час для перерахунку пенсії, і найкращий спосіб», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також підкреслив, що у процесі осучаснення не підвищувалися пенсії чиновникам різних рівнів. «Ми не підвищували пенсії ні колишнім прокурорам, ні суддям, ні народним депутатам чи міністрам, ні чиновникам різних рівнів. Осучаснення пенсій стосується, насамперед, тих людей, які пропрацювали все життя справді на важких професіях. І найбільше підвищення відбулося у тих, кому з 2011 року не було зроблено жодних перерахунків пенсій», - зазначив він.

Як раніше писала «Справжня Варта», перелік хвороб, доступні ліки для яких закуповуються за держпрограмою, може бути розширеним.

Розенко: "Сьогодні вже понад третина аптек в Україні реально постачають людям безкоштовні ліки по трьом нозологіям: діабет ІІ типу, серцево-судинні захворювання та бронхіальна астма. Програмуреімбурсації ми почали зі 150 видів торгових назв лікарських засобів, а сьогодні їх вже 200. Я сподіваюся, що з наступного року запрацює така система реімбурсації по новим нозологіям, по новим видам захворювань».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments