За рік у промисловості Харківщини було створено три тисячі робочих місць – Юлія Світлична

Середа, 20 грудня 2017, 19:44
20 грудня голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична відвідала Державне науково-виробниче підприємство «Об'єднання «Комунар».
За рік у промисловості Харківщини було створено три тисячі робочих місць – Юлія Світлична

Голова ХОДА привітала колектив «Комунару» з 90-річчям підприємства та зачитала вітальне слово Президента України. Вона також передала кращим працівникам об’єднання державні нагороди й відзнаки ХОДА.

Юлія Світлична наголосила: і в Україні, і за кордоном Харківщину традиційно сприймають як значний промисловий центр.

«Ми пишаємося цим, тому що промисловість – це наше минуле, наше сьогодення та наше майбутнє. І якщо декілька років тому ми з вами були не впевнені в промислових перспективах нашої області, то тепер маємо чіткий і впевнений результат та можливість планувати майбутнє. З початку року в промисловості області було створено 3000 робочих місць, у 10 разів збільшився фінансовий результат цієї галузі. Промислове виробництво зростає на 8 % другий рік поспіль. Це гарна відповідь усім тим, хто казав, що у Харківщини та нашої промисловості немає майбутнього», - підкреслила голова ХОДА.

Вона також відзначила й позитивні тенденції в розвитку «Об'єднання «Комунар». Так, цей рік підприємство завершує з прибутком та має замовлення на наступний рік. Протягом року зарплати співробітників було збільшено на 30%.

comments powered by HyperComments