Одне з промислових підприємств Харкова заборгувало більше 600 тис. грн компенсації пільгових пенсій

Середа, 18 квітня 2018, 15:13
Харківська місцева прокуратура №1 направила до Харківського окружного адміністративного суду 2 позови щодо стягнення з одного з промислових підприємств міста заборгованої компенсації витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, які отримують працівники, зайняті на роботах з особливо шкідливими і важкими умовами праці.
Одне з промислових підприємств Харкова заборгувало більше 600 тис. грн компенсації пільгових пенсій

Про це повідомляє прес-служба Харківської прокуратури. 

За інформацією керівника місцевої прокуратури Катерини Шевцової, відповідно до вимог чинного законодавства, підприємства, організації та установи повинні відшкодувати Пенсійному фонду України (ПФУ) різницю між сумою пенсії, призначеної науковим працівникам, працівникам, зайнятим на підземних роботах, співробітникам з особливо шкідливими та важкими умовами праці тощо, та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку мають право зазначені особи.

Одне з машинобудівних підприємств Харківщини, проте, не перечислило до ПФУ більше 600 тисяч гривень. 

Зазначимо, що питання своєчасної виплати зарплат та ліквідації боргів підприємств області перед своїми працівниками стало центральним на розширеному засіданні колегії ХОДА та представників прокуратури Харківської області.

Раніше ми писали, що 2017 року на Харківщині були підняті зарплати на великих підприємствах, повністю ліквідована заборгованість по зарплаті на 70 підприємствах області. У позитивному балансі року плюс 3000 зайнятих вакансій, зростання середньої зарплати на 39%. 

А у березні Юлія Світлична домовилася із залізничниками про соціальне забезпечення та підвищення зарплат. Як ми повідомляли раніше, губернатор пообіцяла, що вони на Південній залізниці протягом поточного року зростуть не менше, ніж на 20%. 

comments powered by HyperComments